Smartcall Česko

Smartcall - Call Centrum

Kariéra

Naštartuj svoju kariéru v stabilnej spoločnosti, ktorá pracuje pre Slovak Telekom!

Náplňou práce je telefonické oslovovanie zákazníkov s databáze s jedinečným produktom, ktorý dokáže ušetriť zákazníkom až 70% nákladov na telekomunikačné služby.

 

 

TELEFONICKÝ OPERÁTOR/KA až 800€!
aj pre absolventov a študentov VŠ a mamičky na materskej

 

Hľadáme nových kolegov / kolegyne pre naše úspešné call centrum, ktoré pracuje pre stabilného mobilného operátora, Vašou náplňou práce bude:

Práca vo Smartcall
 

Zamestnanecké výhody, benefity

 

Požadujeme len

 

Informácie o výberovom konaní

Jednoducho nám zašlite svoj životopis, alebo telefonický kontakt a dohodneme si termín pracovného pohovoru. Taktiež je možné dohodnúť si návštevu call centra.

 

Kontakty

Trnava

Miroslava Masaryková
zamestnanie@smartcall-sk.sk

 


 

Zašlite nám svoj životopis

Podporované formáty sú pdf, doc, docx, odt, rtf. Maximálna veľkosť súboru je 5 MB.

 

Zaslaním životopisu V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Profesia, spol. s r.o. a SMARTCALL SK s.r.o. prostredníctvom stránky www.smartcall-sk.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.